ד"ר יורי גולדס 
מומחה בניתוחים של מערכת העיכול העליונה
לד"ר יורי גולדיס ברצוני להודות לך. על הטיפול המסור שבא מכל הלב והנשמה. יבורכו ידייך וירבו כמוך, שתזכה להרבה הוקרות וכמה שיותר דורות. תמשיך כך להצליח ואת המחלות להבריח. אין מילים בפי. תודה מקרב לב ובאהבה. מהפציינטית דליה מלינובסקי
הגעתי לדר' גולדס לניתוח בעקבות גידול ממאיר בקיבה, הכרתי רופא אמפטי ורגיש, נוסך ביטחון ומקצוען. דר' גולדס הסביר לי בבהירות אודות המחלה ותהליך הניתוחי אותו אני אמורה לעבור. תחת ידיו האמונות נותחתי בשיטת הלפרוסקופיה. ההחלמה היתה קצרה וכמעט ללא כאבים. אציין כי במהלך האישפוז דר' גולדס ביקר אותי כמעט מידי יום והיה בקשר רציף עם האחיות על כל שאלה שהתעוררה אצלי. דר' גולדס זמין עבורי על כל שאלה שמתעוררת אצלי ומגלה מעורבות ואכפתיות במהלך המחלה שלי. אני מברכת על מזלי הטוב להיות מטופלת ע"י דר יורי גולדס.
ד"ר גולדס הוא איש מקצוע מדהים והתגלה גם כאדם מקסים, חם ובעל סבלנות רבה. הוא ידע את נפש מטופלתו (ובני משפחתה) וידע לנווט אותנו ברגעים קשים, גם כתומך, מעודד ומחזק. טיפולו של ד"ר גולדס בנושא היה זריז, יעיל ומסור ובוצע בלוחות זמנים קצרים, תוך הפגנת יחס אנושי ומכבד למטופלת ולבני משפחתה, וכלל הבהרת מצבה, הצורך בניתוח והסיכונים והסיכויים הכרוכים בו. הניתוח עצמו, שהיה מורכב ביותר, בוצע בהצלחה מלאה, וגם אחריו המשיך ד"ר גולדס לעקוב באופן סדיר אחר מצבה של המטופלת, עד להתאוששותה ושחרורה מביה"ח.
לפני כחצי שנה עברתי ניתוח בשיבא אצל דוקטור גולדיס להוצאת גידול שפיר מהוושט בשיטה עדינה ללא פתיחת בית החזה. הניתוח עבר בהצלחה, אחרי 5 ימים הייתי בבית, אחרי חודש חזרתי לתפקוד מלא כולל עבודה ופעילות גופנית. פרט לכשרון של דייר גולדיס כמנתח חשוב לציין תכונות אישיות שלו: יחס מעולה למטופל ומשפחתו, תשומת לב ואדיבות.
הגעתי לד"ר גולדס דרך הפנייתה של רופאת המשפחה שלי לבי"ח שיבא בתל השומר. גיליתי מיד בפגישתנו הראשונה אדם נעים הליכות, מאיר פנים, מפרט ומרחיב בהסבריו. במהלך הליווי הרפואי הקדם ניתוחי, נתן ד"ר גולדס מענה הולם ובהיר לכל שאלותי ולכל התפתחות בריאותית. הקפיד על תקשורת שוטפת ורציפה בכל עניין ופרט, היה מאוד זהיר ומדוד בצעדיו המקצועיים. אני שמחה מאוד שבחרתי בד"ר גולדס למנתח שלי.
הגעתי לד"ר גולדס לאחר שאובחנתי עם גידול ממאיר בקיבה. הגעתי עם חששות לחץ חוסר ידע בנושא וד"ר גולדס בדרכו המדהימה הסביר...פירט...צייר והיה קשוב לכל שאלותיי בסבלנות. עברתי תוך פחות משבוע ממפגשנו ניתוח בשיטת לפרסקופיה. ההחלמה היתה טובה ומהירה שבמהלכה הגיע לבקר אותי כל יום והתענין . אפילו בשבת בשעה 7 וחצי בבוקר . רופא שדואג לך באופן אישי. מרגיע.מסביר.נותן בטחון. בקשר ישיר ....אני יודעת שעשיתי בחירה נכונה.
Previous
Next
דילוג לתוכן